CSR dla Biznesu

Dowiedz się o możliwościach współpracy

z Fundacją "Nielada Historia"

ZEROBAN

ZEROBAN to produkcja gadżetów z niepotrzebnych banerów. To podróż tropem społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Twoja firma

&

ZEROBAN

to trzy

możliwości

współpracy:

Przerób

Oddaj nam swój baner (lub inne materiały reklamowe) i zamów z nich uszycie gadżetów dla swoich pracowników, klientów lub partnerów.

Oddaj

Możesz nam tylko oddać swoje niepotrzebne materiały reklamowe, a my z nich zrobimy użytek.

Zamów

Możesz tylko zamówić gadżety dla swoich pracowników, klientów lub partnerów.

I co teraz?

I co teraz? to wsparcie pomorskich organizacji pozarządowych w budowaniu ich wizerunku oraz nauka prowadzenia marketingu i PR.

Chcemy by program był bezpłatny dla organizacji pozarządowych, więc potrzebujemy funduszy na jego koordynację oraz na wynagrodzenia dla trenerów.

Skorzystaj z naszych usług marketingowych, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczymy na rozwój projektu "I co teraz?".

Oferujemy:

zestaw

profesjonalnych

usług marketingowych jak np.:

TWORZENIE STRON WWW

- praca nad lub tworzenie strony www,

- dobrane narzędzia do wybranej strategii marketingowej;

PROWADZENIE SOCIAL MEDIÓW

- praca nad redakcją treści i tworzenie contentu marketingowego,

- tworzenie strategii komunikacji;

COPYWRITING

- optymalizacja lub tworzenie narzędzi social mediów,

- tworzenie treści do mediów;

USŁUGI FOTOGRAFICZNE

- praca z fotografią,

- praca nad prezentacją i auto prezentacją,

- rebranding, logo i budowa wizerunku;

Koszyk0