Kontak, opłaty

i wysyłka

Kontakt

Fundacja „Nielada Historia”
ul. Dokerów 17, 80-812 Gdańsk

KRS 0000760167

NIP: 5833331433

Regon: 381921740

Nr rachunku bankowego: 64 1050 1764 1000 0090 3170 3920

tel. 609 921 609

e-mail: hello@nieladafundacja.org.

Opłaty i wysyłka

1. Wysyłka produktów zamówionych w sklepie Fundacji "Nielada Historia", www.nieladafundacja.org odbywa się w ciągu 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.

2. Wysyłka e-booków (PDF) opłaconych przelewem online PayPal odbywa się automatycznie po uzyskaniu przez Zamówienie statusu „Opłacono zamówienie", a opłaconych przelewem bankowym w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Zamówiony PDF jest wysyłany jako załącznik na adres mailowy podany przy składaniu zamówienia.

3. Zapłaty można dokonać:

  • przed wysłaniem produktów, przelewem bankowym lub przelewem online za pośrednictwem firmy świadczącej usługi płatnicze - PayPal, na podstawie danych wyświetlonych w trakcie składania zamówienia oraz wysłanych w mailu na adres osoby zamawiającej,

  • po otrzymaniu produktów, na podstawie faktury dołączonej do wysłanych produktów. W celu uruchomienia tej procedury zamawiający(a) kontaktuje się ze sklepem Fundacji "Nielada Historia", www.nieladafundacja.org bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

4. Wysyłki realizujemy za pomocą Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej (zgodnie z wyborem Klienta).

  • Zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są listem zwykłym (ekonomicznym), nierejestrowanym (nie jest to przesyłka polecona, jednak w przypadku koperty, które nie mieszczą się do skrzynki listonosz może zostawić awizo).

  • Zamówienia o wadze od 3 kg wysyłane są jako paczki pocztowe kurierskie. Klient nie ponosi kosztów wysyłki za zamówienia o wadze od 3 kg (informacja o bezpłatnej wysyłce pojawia się przy składaniu zamówienia).

5. Koszty dostawy Towaru (przy wartości zamówienia o wadze poniżej 3 kg) ponosi Klient. Koszty dostawy w Zamówieniu złożonym przez Klienta przed wprowadzeniem zmian pozostają dla Klienta wiążące. Informacje o wysokości kosztów dostawy podane są w ramach formularza Zamówienia lub na karcie danego Towaru.

6. Klient otrzymuje fakturę VAT na podany w zamówieniu adres e-mail.

7. Nie odpowiadamy za błędnie, niekompletnie bądź niewłaściwie podany adres dostawy oraz za wynikające z tego powodu opóźnienia i trudności w doręczeniu produktów.