#CSR  #NGO  #ES

Poznaj nas!

Chcę pomagać organizacjom pozarządowym w prowadzeniu działań marketingowych, chcę nauczyć ich mówić językiem biznesu, chcę by miały szansę dotrzeć ze swymi potrzebami do jak najszerszego grona.

Nasz zespół

Magdalena Jabłońska

Fundatorka i prezeska fundacji „Nielada Historia”. Przez 20 lat była związana z marketingiem i warszawską branżą eventową, współpracując z agencjami oraz firmami jako freelancerka w obszarze tworzenia treści, PR i CSR-u. W latach 2011-2013 współtworzyła Stowarzyszenie Branży Eventowej. Przez 4 lata była także wolontariuszką Fundacji Poland Business Run, a w latach 2016-2018 koordynatorką biegu Gdańsk Business Run, gdzie zdobyła pierwsze szlify dotyczące organizacji pozarządowych. Jest zafascynowana zagadnieniem ekonomii społecznej, którą promuje w ramach projektów fundacji. Ma naturalną umiejętność sieciowania ludzi i inicjatyw. Uwielbia pracować projektowo i robić kilka rzeczy równolegle.