#CSR  #NGO  #ES

Poznaj nas!

Chcemy pomagać organizacjom pozarządowym w prowadzeniu działań marketingowych, chcemy nauczyć ich mówić językiem biznesu, chcemy by miały szansę dotrzeć ze swymi potrzebami do jak najszerszego grona.

Nasz zespół

Magdalena Jabłońska

Fundatorka i prezeska fundacji „Nielada Historia”. Przez 20 lat była związana z marketingiem i warszawską branżą eventową, współpracując z agencjami oraz firmami jako freelancerka w obszarze tworzenia treści, PR i CSR-u. W latach 2011-2013 współtworzyła Stowarzyszenie Branży Eventowej. Przez 4 lata była także wolontariuszką Fundacji Poland Business Run, a w latach 2016-2018 koordynatorką biegu Gdańsk Business Run, gdzie zdobyła pierwsze szlify dotyczące organizacji pozarządowych. Jest zafascynowana zagadnieniem ekonomii społecznej, którą promuje w ramach projektów fundacji. Ma naturalną umiejętność sieciowania ludzi i inicjatyw. Uwielbia pracować projektowo i robić kilka rzeczy równolegle.

Ja4.jpg

Jacek Litwin

Fundator fundacji „Nielada Historia”, dziennikarz i fotoreporter, związany z różnymi tytułami medialnymi ogólnopolskimi. Od 2017 w Gdańsku, gdzie działa jako freelancer przy zleceniach fotograficznych. W fundacji zajmuje się rozwojem projektu I CO TERAZ?. Wspiera organizacje oraz rozwija w budowie wizerunku, tworzeniu stron www oraz wdrażaniem strategii marketingowych.

Wolontariusz Roku 2015 w rodzinnych Bartoszycach. Założyciel gazety Wieści Bartoszyckie jako redaktor naczelny w 2016 oraz Stowarzyszenia BartQltura w roku 2016. Współpracował z Fundacją Poland Business Run
przy organizacji Gdańsk Business Run 2018 oraz jako trener w zakresie fotografii i sesji studyjnych dla kółek medialnych „Media Cube” przy 6 szkołach w Gdańsku we współpracy ze Stowarzyszeniem Morena.

BartoszZimnniakbio.jpg

Bartosz Zimniak

Bartosz odpowiedzialny jest za kreatywną stronę mocy projektu ZEROBAN. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz założyciel Galerii Społecznie Zaangażowanej MEWKA w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk-Nowy Port.

Katarzynawix.jpg

Katarzyna Huńko

Katarzyna pomaga w przejściu formalności związanych z projektami. Wieloletnia  koordynatorka projektów, doradczyni biznesowa i zawodowa, ekspertka  zasiadająca w komisjach oceniających wnioski grantowe. Entuzjastka  turkusowych organizacji oraz idei DIY.