I co teraz?

Projektowanie stron www

7, 14 dni, miesiąc... 1500, 2000, 4 tyś. pln i więcej, to wszystko zależy od Ciebie i od czasu pracy...

PROSTA STRONA

Projektowanie i tworzenie prostych stron będących wizytówką firmy/marki z podstawowymi zakładkami, zgodnie z briefem z wytycznymi od klienta oraz w oparciu o dostarczone treści i zdjęcia.

Cena 2100 PLN

NIEPROSTA STRONA

Projektowanie i tworzenie rozbudowanych stron z dedykowaną strukturą zakładek, zgodnie z briefem z wytycznymi od klienta oraz w oparciu o dostarczone treści i zdjęcia.

Cena od 2800 pln w zależności od poziomu zaawansowania.

SKLEP INTERNETOWY

Projektowanie i tworzenie sklepu internetowego dedykowanego pod daną markę. Planowanie w oparciu o intuicyjne powiązania i funkcjonalności przyjazne dla konsumentów.

Cena od 4000 pln w zależności od poziomu zaawansowania.

Obsługa stron www (Wix)

4 godziny w miesiącu, 8 godzin... 12 to, może być i więcej... w zależności od ilości godzin i zakresu prac, ustalamy cenę. Ty wybierasz wysokość abonamentu.

Czyli usługa opieki nad stroną internetową, która zawiera:

• aktywną rozbudowę, włącznie z modyfikacją layoutu, systemu nawigacji, designu,

• wprowadzenie nowych użytecznych skryptów i modułów do dalszej rozbudowy serwisu,

• opiekę nad klientem, fachową pomoc i konsultacje, wsparcie pracowników,

• wprowadzanie do strony treści, grafik, zdjęć - ich obróbkę, retusz lub montaże,

• dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron, zadbanie o ich spójny wygląd,

• SEO - optymalizacja pod kątem wyszukiwarek,

• tworzenie bazy danych,

• pewność dobrego wyglądu strony.

Redakcja treści

Czas ustalamy indywidualnie, ale jeśli chcesz na drugi dzień to plus 50%.

PROSTE PISANIE

Redakcja i adaptacja treści w lekkiej formie, bez researchu lub w niewielkim zakresie. Notki, artykuły, felietony, prezentacje.

PISANIE NA WWW

Tworzenie treści do stron www, zapełnianie contentem zakładek, tworzenie aktualności we współpracy z klientem.

WIĘKSZE PISANIE

Merytoryczne teksty wymagające researchu i fachowej wiedzy na podstawie danych dostarczonych przez klienta. Aktualności lub blogi firmowe, artykuły do mediów, prezentacje.

Od 50 do 80 pln za 1000 znaków ze spacjami.

PISANIE NA FEJSBUKI

Redakcja i planowanie postów na social mediach zgodnie z wytycznymi klienta. Tworzenie prostych grafik. Wyceniane na podstawie ilości postów w miesiącu oraz zaangażowania w research tematyczny.

Od 500 pln do 1000 pln

REKLAMOWE PISANIE

Artykuły i teksty marketingowe/reklamowe/sponsorowanewykorzystywane w szeroko rozumianym content marketingu, mailingi, broszury reklamowe.

PSTRYKANIE DLA BIZNESU

Fotografia biznesowa – profesjonalne sesje ukierunkowane na budowanie wizerunku firmy, marki i pracowników.

Pakiet zdjęć do wykorzystania na kanałach komunikacji firmy: strony firmowe, blogi, stopki mailowe oraz profile społecznościowe.

Pakiet wyjściowy - Jedna osoba. Od 1 do 3 zdjęć, od 1 do kilku stylizacji i scenerii. Zdjęcia poddane starannej obróbce graficznej i retuszowi.

Cena od 200 pln do 500 pln.

Wsparcie wizażystki dodatkowo płatne.

PSTRYKANIE EVENTÓW

Fotografia eventowa – profesjonalna dokumentacja wydarzeń organizowanych przez Twoją firmę lub z udziałem Twojej firmy, marki lub produktów.

Konferencje, jubileusze, eventy firmowe, bankiety, zjazdy, targi.

Reportaż, dokument do około 3 godzin - 700 pln

Dzień zdjęciowy do 8 godzin - 1500 pln

PSTRYKANIE REKLAMOWE

Fotografia reklamowa – sesje zdjęciowe wykonywane pod kątem promocji i sprzedaży marki, usług, przestrzeni lub ludzi. Zdjęcia produktów, fotografia kulinarna, zdjęcia wnętrz, architektury realizowane z kreatywnym podejściem w celu zaangażowania odbiorcy i przyszłego klienta.

Proste fotografie – od 20 do 60 pln za zdjęcie w zależności od złożoności kompozycji oraz ilości zamówienia.

Aranżowane fotografie – od 110 do 250 pln za 1 zdjęcie w zależności od złożoności kompozycji oraz ilości zamówienia.

Koszyk0