Dziękujemy pracownikom służby zdrowia!!!

Piszemy te podziękowania dopiero teraz, gdyż kolejny dzień szyliśmy maseczki, liczyliśmy je, pakowaliśmy i szykowaliśmy odbiory! Robiliśmy to z potrzeby pomagania Wam w tym trudnym czasie. My siedzimy w domu, Wy jesteście na pierwszej linii walki z koronawirusem. My tylko poświęcamy swój czas, Wy poświęcacie o wiele więcej - Wasze zdrowie, Wasze kontakty z bliskimi, z dziećmi, z wnukami. Dziękujemy Wszystkim!
Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, co się stanie za kilka tygodni, miesięcy. Jednak z pewnością, niezmiennie, postaramy się Wam pomóc - szyć, karmić, pomagać w Waszym codziennym życiu! Możecie na nas liczyć!


Ekipa i Wolontariusze #ngosySZYJĄMASKI3city i #pomorzeSZYJEMASKI

124 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dołącz do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację „Nielada Historia” w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Dane kontaktowe:

ul. Dokerów 17, 80-812 Gdańsk

tel. kom.: +48 609 921 609