Grudzień 2018

Początek etapu III - wzrastanie: crowdfunding i przyznanie grantu FIR na dobry start, targi wigilijne w OBC oraz finalizacja zlecenia na konkurs Prezydenta Adamowicza.


Halo... tu ziemia!

Grudzień był pierwszym miesiącem, kiedy zaczęło do nas dochodzić, że to wszystko naprawdę się dzieje.


Z początkiem miesiąca uruchomiliśmy kampanię crowdfundingową na zrzutka.pl - Maszyny do drugiego s(ż)ycia, na której musieliśmy zebrać 700 zł, by móc otrzymać grant na dobry początek ZEROBANU.


Kilka dni później pokazaliśmy się w Olivia Business Centre podczas targów wigilijnych organizowanych przez OWES – celem nie była jeszcze sama sprzedaż (bo nie mieliśmy czego), ale poinformowanie firm z OBC, że istniejemy i zbieramy banery. Robiliśmy trochę taki sondaż, czy byłoby zainteresowanie.
Pierwsze zlecenie... i to dla kogo!

Grudzień to przede wszystkim miesiąc finalizacji pierwszego zlecenia ZEROBAN – 33 torby z baneru konstytucja zostały przekazane do UM."Mam dla Państwa prawdziwą perełkę 👍. Unikatową torbę uszytą z baneru „KONSTYTUCJA”, który wisiał na budynku Urzędu Miasta. Jednak, żeby ją zdobyć, trzeba się nieco natrudzić. Chętnych na posiadanie tej wyjątkowej torby zapraszam do udziału w konkursie. Do wygrania jest 5 sztuk. Konkurs polega na wyjaśnieniu w maksymalnie 4️⃣ zdaniach co oznacza dla Państwa KONSTYTUCJA.


Odpowiedzi oraz zdanie: Akceptuję regulamin konkursu „Czym jest dla mnie Konstytucja” proszę wklejać pod postem. Na odpowiedzi czekam do piątku, 14.12 do godz. 12. Regulamin dostępny jest na stronie: bit.ly/2EfPtwB. Wygrywają osoby, które zdaniem komisji wykażą się największą kreatywnością." - Paweł Adamowicz

16 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dołącz do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację „Nielada Historia” w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Dane kontaktowe:

ul. Dokerów 17, 80-812 Gdańsk

tel. kom.: +48 609 921 609