Infografika - rodzaje maseczek higienicznych

Aktualizacja: mar 27

1. W związku z dużą dezinformacją w tym temacie, postanowiliśmy stworzyć grafikę, która wyjaśnia wszystko.

2. Przypominamy, że to szpital decyduje, jakie maseczki u nas zamawia, również ze względu na własne możliwości i sposoby ich sterylizacji.

3. Zapraszamy do udostępniania grafiki, bo edukacja i bezpieczeństwo to bardzo ważne sprawy!

Filmy instruktażowe maseczek higienicznych typu 2 i 3 znajdują pod linkiem: https://www.nieladafundacja.org/szyjemy-maseczki

Infografika - jak prawidłowo nosić maseczkę

5,407 wyświetlenia