Lipiec - sierpień 2018

Pomorska Platforma CSRu, pierwsze prototypy ZEROBAN oraz produkcji banerów, dalszy ciąg badania rynku.Analiza i potrzeby

Czas wakacji w dużej mierze przeminął pod znakiem przygotowań do edycji 2018 Gdańsk Business Run, ale także tzw. sieciowania, badania potrzeb, rozpoznawania możliwości wdrożenia pomysłów z wiosny – ZEROBANU i WSPARCIA DLA NGOsów w marketingu.


To czas wyłaniania się Pomorskiej Platformy CSR, którą wraz z przedstawicielkami kilku innych organizacji zajmujących się społeczną odpowiedzialnością biznesu zawiązałyśmy nieformalnie w Trójmieście.


Eksperci od banerów i pierwsze prototypy

Były spotkania z Markiem Kołeckim z B52 druk i poznawanie świata produkcji banerów. Okazało się, że baner banerowi nierówny, że różnie pracują i trzeba koniecznie wykonać prototypy, zanim zaczniemy myśleć o biznesie. Takiego zlecenia podjęło się Centrum Integracji Społecznej w Nowym Porcie i na początku sierpnia odebraliśmy dwa egzemplarze poduch eventowych i kilka sztuk etui na laptopy.


9 wyświetlenia0 komentarz

Dołącz do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację „Nielada Historia” w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Dane kontaktowe:

ul. Dokerów 17, 80-812 Gdańsk

tel. kom.: +48 609 921 609