Wrzesień - październik 2018

Wchodzimy na ścieżkę OWES-u, budowanie wizji i misji fundacji, pierwsza wizyta studyjna w Tczewie oraz współpraca z "Warsztatem na Patencie"


Żeby nie Maja...

We wrześniu randki z Mają Kurant z OWESu stały się już poważne. Mieliśmy już wiele odpowiedzi na wiele pytań, a jeszcze więcej wątpliwości. Zaczęliśmy myśleć o strategii, o potencjalnych odbiorcach oraz o marketingu.

Wtedy też zapadła decyzja, że razem z Jackiem będziemy jednak uruchamiać własną fundację, przy której założylibyśmy przedsiębiorstwo społeczne ZEROBAN. Tak by być niezależnymi i móc skutecznie działać na pomorskim rynku biznesowym.


Poznaliśmy wtedy także "Warsztat na Patencie" (marką fundacji To i Co), który podjął się wykonania kolejnych prototypów tym razem siatek z banerów.


Pierwszy formularz grantowy

Na początku miesiąca wypełniliśmy nasz pierwszy formularz grantowy do konkursu organizowanego przez Up Foundation Forum Inicjowania Rozwoju… a potem wszystko potoczyło się już bardzo szybko. Decyzję o przejściu pozytywnej oceny merytorycznej dostaliśmy w drugiej połowie miesiąca. Parę dni później odbyliśmy szkolenia z pitchingu i crowdfundingu, a już 29 października dokonaliśmy prezentacji projektu przed komisją konkursową. Mieliśmy już także uruchomioną pierwszą wersję strony www, którą opracował Jacek na potrzeby prezentacji.

13 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dołącz do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację „Nielada Historia” w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Oświadczam, iz zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.

Dane kontaktowe:

ul. Dokerów 17, 80-812 Gdańsk

tel. kom.: +48 609 921 609