oko

z marketingiem

PROGRAM "I CO TERAZ?"

Szansa na profesjonalizację Twojej organizacji

Projekt „I CO TERAZ?” to odpowiedź na potrzeby lokalnych NGO’sów w zakresie edukacji o marketingu.

Dajemy wsparcie w zrozumieniu tej dziedziny oraz uczymy krok po kroku jak budować wizerunek organizacji oraz z jakich narzędzi korzystać, by ją rozkręcić.

CZEGO UCZYMY

Tworzenia

bazy danych

Tworzenia treści

Budowania wizerunku

Dobierania narzędzi marketingowych

Współpracy z mediami

Współpracy z biznesem

Potrzebujesz określonej strategii marketingowej

Projekt "I CO TERAZ?" złożony jest z 6 bloków edukacyjnych, dzięki którym możliwe jest opracowanie spersonalizowanej strategii marketingowej.

Podczas inywidualnych spotkań, organizacja krok po kroku nauczy cię samodzielnie wdrażać założenia oraz korzystać z dobranych narzędzi.

BLOKI EDUKACYJNE

1. KROK W TYŁ

Co robicie? Dla kogo? W jaki sposób? Gdzie działacie? Jakie macie zasoby?

4. ASPEKTY

W MARKETINGU

Omówienie zagadnień, których nie powinno się lekceważyć przy planowaniu strategii dla NGO.

2. NARZĘDZIA MARKETINGOWE

Online i offline. Które z nich są najlepsze dla Waszej organizacji.

5. STUDIUM PRZYPADKU

Jak być profesjonalistą w marketingu w NGO. Spotkania z ekspertami.

3. WERYFIKACJA

I ANALIZA

Czego już się nauczyliście? Zaczynamy tworzyć strategię działań. Budujemy bazę danych.

6. KROK W PRZÓD

7 ważnych elementów, by zacząć myśleć jak biznes.