ZEROBAN

Proponujemy również organizację warsztatów upcyklingowych dla dzieci i młodzieży, w tym:

1. Pogadanka edukacyjna — w tracie warsztatów

a) różnica pomiędzy recyklingiem a upcyklingiem

b) jakie są materiały reklamowe i jaką mają rolę oraz cel.

2. Część praktyczna - samodzielne szycie etui do telefonów, kosmetyczek na drobiazgi  lub własnych projektów zszywanych ręcznie.

I. Dwóch prowadzących

II. Czas realizacji 1 warsztatów - 3 godz.

III. Koszt całkowity brutto: 300 zł w tym jest zawarty koszt materiałów warsztatowych.

Jeśli mają Państwo własne materiały reklamowe - chętnie je wykorzystamy.

Kontakt: 609 921 609 lub e-mail: hello@nieladafundacja.org

Koszyk0